Automatyczny Wykrojnik Cyfrowy i-Mark

lifestyle, o wiedzy, ogrodzeniach, odzyskiwaniu danych, zdrowiu

Automatyczny Wykrojnik Cyfrowy i-Mark

Automatyczny Wykrojnik Cyfrowy i-Mark

Jego zadanie polega na wycinaniu z materiałów z podkładem oraz innych mediów jak papier, karton czy zalaminowane materiały z nadrukiem.

i-Mark jest przydatny do wycinania po obrysie zadrukowanych materiałów, np. takich prac jak niskonakładowa produkcja etykiet lub materiałów opakowaniowych z nadrukiem
i obsługuje media w arkuszach o różnej grubości i wielkości z przedziału od A4 do A3+ (330×483).
i-Mark jest najbardziej polecany do niskonakładowej produkcji etykiet, ponieważ zmiana wzoru etykiety nie wymaga wykonania nowych wykrojników, które są dość kosztowne.

Wykrojnik Cyfrowy i-Mark jest dość ciekawą maszyną, bowiem w podajniku można umieścić do 120 arkuszy wydruków (ilość zależna od grubości medium). Praktyczne jest to, że arkusze można dokładać w trakcie pracy i nie trzeba na ten czas zatrzymywać maszyny. Nie spotyka się tego w innych rozwiązaniach ploterowych.

Optymalna jakość obrazu i wydajność dla Twojej firmy

Zanim wybierzemy ploter lub inne urządzenie drukujące musimy wiedzieć o tym, że zakup, to plotera nie jest ostatecznym kosztem. Czyszczenie, konserwacja przedłuża żywotność każdego urządzenia w tym również plotera. Urządzenie iPF610 jest wyposażone w 5-kolorowy system atramentu barwnikowego i pigmentowego firmy. 1-calowa głowica drukującazapewnia rozdzielczość 1200 dpi, krople o pojemności 4 pl i imponującą łączną liczbę 15 360 dysz. 5-kolorowy system barwnika reaktywnego podnosi jakość wydruków, zapewniając mniejsze rozlewanie atramentu. Obraz wychodzący z drukarki jest dokładnie odwzorowywany, zatem wszystkie szczegóły dokładnie widać.

Każdy ploter z oferowanych modeli na rynku charakteryzuje się dużą prędkością wydruku. W tym modelu drukującym, to 33 sekundy w przypadku formatu A1 w trybie szybkim. To urządzenie pozwoli nam błyskawicznie tworzyć plany.

Idealne do specjalistycznych zastosowań CAD

Wiele ploterów zostało opracowanych z myślą o kreśleniu wysokiej jakości linii i produktywności wymaganej w specjalistycznych zastosowaniach CAD. Są na rynku plotery, które oferują teraz pełną obsługę plików w formatach HP-GL/2, HP RTL używanych w specjalistycznych aplikacjach CAD oraz sterownik HDI dla systemu Windows. Pamięć o pojemności 256 MB sprawia, że urządzenie bezproblemowo obsługuje nawet najbardziej złożone pliki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.