Jak naprawić iPhone’a za pomocą zestawu głośnomówiącego

lifestyle, o wiedzy, ogrodzeniach, odzyskiwaniu danych, zdrowiu

Jak naprawić iPhone’a za pomocą zestawu głośnomówiącego

Kiedy potrzebujesz naprawić iPhone’a, musisz wiedzieć kilka rzeczy. Jeśli zastosujesz się do odpowiednich procedur i porad, będziesz w stanie naprawić iPhone’a bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Jeśli wykonasz te kroki, możesz szybko ponownie uruchomić iPhone’a.

Być może słyszałeś, że Apple

nie zastąpi iPhone’ów, które nie są naprawiane. Chociaż to prawda, Apple ułatwi Ci naprawę iPhone’a, jeśli nie będzie w stanie go samodzielnie naprawić. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy Twój telefon da się naprawić, zadzwoń do producenta.

Na początek upewnij się, że bateria telefonu jest w pełni naładowana. Nie chcesz umieszczać go w niebezpiecznym miejscu w celu naładowania, bo możesz skończyć z trwałym uszkodzeniem. Pamiętaj, aby sprawdzić port ładowania pod kątem wilgoci, aby upewnić się, że bateria jest nadal bezpieczna. Bateria Twojego iPhone’a powinna wystarczyć na około pół godziny.

Następną rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, jest otwarcie urządzenia, aby można było podłączyć wszystkie potrzebne elementy i narzędzia. Konieczne może być zakupienie dodatkowych części, które można znaleźć w Internecie. Przed rozpoczęciem procesu należy poświęcić chwilę na podłączenie kabla USB do komputera. Najlepiej zrobić to przy włożonej baterii, co w większości przypadków jest łatwe do znalezienia.

Gdy iPhone jest odłączony od komputera, musisz podłączyć kabel USB do komputera. Stamtąd musisz dostać się do swojego urządzenia.

Jednym z najłatwiejszych sposobów jest położenie palca na przycisku home.

Kiedy przycisk Home jest wciśnięty, wyświetli się menu, które będzie zawierało kilka przycisków.

Następnie naciśnij przycisk Home i przycisk głośności. Spowoduje to otwarcie obszaru dokowania i pozwoli zobaczyć złącze dokowania. Przekonasz się, że dwa podłączone kable to słuchawki i kabel USB. To są kable, które będziesz potrzebować do podłączenia do komputera.

Będziesz także musiał odłączyć te dwa kable od komputera. Upewnij się, że adapter dostarczony z iPhonem jest również odłączony od komputera.

Aby znaleźć hasło, możesz jednocześnie nacisnąć przycisk Home i przycisk usypiania. Spowoduje to wygaszenie ekranu. Gdy ekran zgaśnie, będziesz musiał przewinąć w górę do opcji „Ustawienia”, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Po wprowadzeniu hasła będziesz musiał wyjąć iPhone’a i go wyłączyć. Będziesz musiał włożyć baterię do stacji dokującej lub portu USB, aby ją naładować.

Będziesz także musiał założyć słuchawki, aby usłyszeć dzwonek iPhone’a. jeśli Twój iPhone nie dzwoni, spróbuj włączyć funkcję zestawu głośnomówiącego.

Przy włączonym zestawie głośnomówiącym przytrzymaj przycisk głośności i dotknij ikony zestawu głośnomówiącego na ekranie głównym. Będziesz musiał podłączyć telefon przez mikrofon lub podłączając zestaw słuchawkowy do komputera, a następnie przytrzymując przycisk Home.

Po tym procesie musisz całkowicie rozładować baterię iPhone’a. Po około dziesięciu do piętnastu sekundach telefon powinien zacząć się ładować. Przekonasz się, że urządzenie jest teraz w pełni naładowane i gotowe do ponownego użycia. Będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami podanymi powyżej, aby przywrócić urządzenie do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.