Komandor – marka z największym doświadczeniem na rynku

lifestyle, o wiedzy, ogrodzeniach, odzyskiwaniu danych, zdrowiu

Komandor – marka z największym doświadczeniem na rynku

Garderoba to pomieszczenie, w którym umieszczamy wszelkie swoje stroje. Wcale nie musi być to ogromne pomieszczenie, żeby utrzymać w nim stosowny porządek. Jednakowo dobrze możemy na nią przeznaczyć wnękę w ścianie w innym pokoju. Możemy garderobę wówczas wydzielić drzwiami przesuwnymi od pomieszczenia i nadal będzie ona wyśmienicie pełnić swoją funkcję.

Co z wnętrzem garderoby

Jak będzie prezentować się czyjaś garderoba, uzależnione jest głównie od tego, co chcemy w niej magazynować. To, czy w naszej garderobie znajdzie się więcej regałów), szuflad lub może drążków na wieszaki zależy od posiadanych rzeczy. Decydując o meblach do garderoby powinniśmy pod uwagę wziąć także to, czy zależy nam na dodatkowym miejscu na różne urządzenia, takie jak żelazko czy deska do prasowania.

Gdy mamy niedużo miejsca na garderobę, dobrą decyzją będzie zakup szafy na wymiar. W ten sposób zmaksymalizujemy dostępne miejsce na ubrania, jak i przeróżne dodatki. Świetną decyzją są meble na wymiar firmy Komandor, która słynie z pojemnych szaf ubraniowych. Dobrze jest zastanowić się też nad nabyciem szafy narożnej, która pozwoli na zwiększenie dostępnej przestrzeni do magazynowania.

Pomyśl o miejscu w garderobie

Dobrym wyborem na powiększenie powierzchni użytkowej garderoby będzie wstawienie tam drzwi przesuwnych, nawet jeśli będzie to osobny pokój. Tego typu drzwi pozwolą na zaoszczędzenie nawet do 8 m2 powierzchni, która jest potrzebna do uchylenia klasycznych drzwi. Możemy wybrać gotowe rozwiązania lub na drzwi przesuwne na wymiar oferowane np. przez firmę Komandor.

Jak doświetlić wnętrze

Właściwie wybrane meble to nie wszystko. Należy zadbać również o właściwe oświetlenie pomieszczenia. Musi ono dochodzić do wszelkich półek oraz zakątków pokoju. Jeśli dysponujemy sporą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, musimy też zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Dobrze jest rozważyć zakup LED-ów. Wykorzystują one niewiele energii oraz można zamontować je w różnych miejscach, gdyż przyjmują one najróżniejsze formy.

Zwróć uwagę na siebie

Ostatnim elementem, o którym nie można nie pamiętać jest lustro. Nie tylko umożliwi ono swobodne oglądanie się w trakcie wybierania właściwego stroju, ale także zwiększy ono optycznie pomieszczenie. Jeśli Twoja garderoba jest niewielka, dobrze jest wybrać lustro wiszące. Bardzo dobrą alternatywą dla niewielkich powierzchni jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.