Typy bukmacherskie

lifestyle, o wiedzy, ogrodzeniach, odzyskiwaniu danych, zdrowiu

Typy bukmacherskie

W środowisku bukmacherskim pewne kursy posiadają swoje podstrony, gdzie wyodrębnione mamy mecze bądź walki z niskim kursem,

które wręcz z bardzo dużym prawdopodobieństwem doprowadzą do wygranej. Gdy wiemy, że dana drużyna w rozgrywkach jest na tyle słaba, że nie jest w stanie wygrać rywalizacji taki typ nazywamy pewniakiem. Wiadomo, że takie spotkanie zakończy się zwycięstwem danej drużyny. Kursy na takie mecze mogą wynosić 1,5 czy nawet 1,3 lub dużo mniej.

Pomocne może okazać się również odwiedzenie forów lokalnych danej ligi, gdzie możemy sprawdzić są do osiągnięcia. Możemy więc zatem odwiedzić fora pasjonatów obstawiania u bukmachera innych krajów i dowiedzieć się bezpośrednio od kibiców danej drużyny czy rzeczywiście jest ona w tak wyśmienitej formie na treningach, czy nie ma problemów oraz jakie plotki krążą między kibicami. Tłumaczenie takich tekstów na obcojęzycznych forach nie powinno przysporzyć  nam żadnych problemów.

Jeśli wiemy już, że pewne typy to prognozy z bardzo wysokim prawdopodobieństwem, mogą być przez nas wykorzystane w naszym typowaniu danej rozgrywki. Jeśli większość z nich sprawdzi się, a my odpowiednio będziemy zarządzać budżetem, to możemy zarobić na takich istotnych kursach. Mamy do wyboru dużo strategii, które opierają się na typowaniu bezpiecznych i pewnych typów, które w dłuższym czasie pozwalają zarabiać na grze u bukmachera.

Pewne typy bukmacherskie zatem są tylko określeniem wydarzeń, które z dużym prawdopodobieństwem spełnią się naprawdę. Niemożliwością będzie, że tak mocna drużyna Barcelony przegra ze słabszym przeciwnikiem, ale może się tez zdarzyć, że to właśnie słabszy kondycyjnie zawodnik czy klub wyjdzie obronna ręka z rozgrywek. W przeszłości zdarzały się takie sytuacje, co jest najlepszym dowodem, że 100% pewnych typów nie ma. Sport jest nieprzewidywalny, dlatego nigdy nie należy traktować pewnych typów jako tych, które sprawdzą się w stu procentach. Dobrym posunięciem jest również wyszukiwanie informacji na blogach czy na samych stronach bukmacherów, którzy publikują analizy i prognozy przedmeczowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.